|   EN

Komunikaty i ogłoszenia

Uwaga!

Sekcja Płac informuje, że w dniach 1-5 luty 2021roku będzie możliwość odbioru PIT za 2020 rok w pokoju 114 (Teatralna25).

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych zaprasza po odbiór kart podarunkowych do sklepu Kaufland i EMPIK dla dzieci pracowników AJP.

Karty można odbierać w pokoju 119 przy ul. Teatralnej 25 od dnia 24.11.2020r. Osoby, które nie mogą odebrać kart osobiscie, proszone są o kontakt z Panią Heleną Rutkowską w sprawie omówienia sposobu dostarczenia kart.

Karty podarunkowe do Kaufladu ważne sa 4 lata, a karty do EMPIKu 1 rok.

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża informuje o wprowadzeniu nowych wzorów dokumentów dotyczących świadczeń socjalnych, które dostepne są w zakładce: Dla pracowników / Druki do pobrania. Regulamin wraz z załącznikami dostepny jest na stronie BIP Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Informujemy o możliwości skorzystania z porad psychologa uczelnianego. Pani psycholog, specjalista Anna Chojnacka-Czachór, będzie do dyspozycji studentów, jak również pracowników. Istniej również możliwość dostosowania godzin do Państwa potrzeb. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt z psychologiem pod adresem meilowym: a.chojnacka.czachor@gmail.com lub tel. 609209134.

Back to top